«УКР-ТРАНС-ЛОГІСТИКА»

- транспортна компанія, що надає послуги вантажоперевезення по всій території України та за кордоном. За тривалий час нашої роботи на ринку вантажоперевезень у нас з'явилася велика кількість постійних клієнтів.
Компанія має свій власний автопарк, кількість машин динамічно збільшується з кожним роком. Транспорт компанії передбачений для різного формату перевезень. Тому в нашій автобазі є машини з різною вантажопідйомністю від 1 до 20 тон.

У місті Дніпро знаходиться головний офіс «УКР-ТРАНС-ЛОГІСТИКА» і сервісно-технічна база. СТО компанії обладнано всією необхідною технікою для обслуговування великої кількості нашого автотранспорту. Кожна з машин проходить повне технічне обслуговування, діагностику, ремонт та інші супутні роботи. Команда фахівців якісно і своєчасно проводить всі необхідні роботи для нашого автотранспорту. Всі машини обладнані супутниковою системою навігації GPS, що дозволяє нашим клієнтам бути впевненими у збережені свого вантажу.

На підприємстві працює злагоджений колектив висококваліфікованих фахівців, які завжди раді допомогти нашим клієнтам. Одна з головних цінностей нашої компанії - це професіоналізм, відповідальність і цілеспрямованість наших співробітників. Логісти нашої компанії завжди готові оперативно підібрати правильний транспорт для Вашого вантажу, враховуючи особливості і його розміри, а також прорахують і складуть оптимальний маршрут. Всі водії компанії проходять строгий відбір - транспорт довіряємо тільки професіоналам.

 
Компанія «УКР-ТРАНС-ЛОГІСТИКА» - ваш надійний партнер в сфері транспортних послуг. Ми завжди націлені на потреби наших клієнтів, пропонуючи найвигідніші і зручні рішення.

Наші переваги