Автопарк


Компанія «УКР-ТРАНС-ЛОГІСТИКА» здійснює вантажні перевезення по всій Україні та за кордон різними видами автотранспорту. Ми виконуємо перевезення як великих, так і дрібних вантажів в залежності від ваги та об'єму вантажу наші логісти підберуть оптимальний транспорт. Якщо вантаж негабаритний ми використовуємо малотоннажні авто, в разі якщо вага велика підберемо фуру відповідно до обсягів вантажу. Завдяки грамотному підбору транспорту знижуємо вартість перевезення.

У компанії є власний великий автопарк престижних марок. У Вашому розпорядженні тягачі Daf, ломовози, зерновози, цистерни для олії та хімії, бензовози, тягачі з краном-маніпулятором, напівпричепи тентові, трали, п’ятитонники Мерседес та Газель.

Вартість
оренди нашого транспорту

Весь транспорт знаходиться на постійному обслуговуванні СТО компанії і проходить регулярно технічне обслуговування. Всі наші машини обладнані супутниковою системою навігації, що допомагає нашим клієнтам не турбуватися за терміни доставки, а також бути завжди в курсі про пересування свого вантажу. Всі наші водії підключені до служби мобільного зв'язку і мають пакет супровідних документів для кожного перевезення, оформлених відповідно до законодавства України.

Ломовоз - автомобіль для великогабаритних вантажів, призначений для перевезення металевих відходів. Ломовоз – це тягач з напівпричепом. Кузов причепа міцний, оскільки піддається різним навантаженням при завантаженні та розвантаженні, а також при пересуванні в дорозі. Кузови ломовозу витримують більше навантаження, ніж звичайні. Такий транспорт використовують, коли майданчик для збору металобрухту обладнаний спеціалізованою технікою, а саме установкою з підйомним механізмом.

ТОВ «УКР-ТРАНС-ЛОГІСТИКА» надає послуги з перевезення вантажів тентовими напівпричіпами. Фура - вантажний автомобіль з закритим кузовом, здатний транспортувати великогабаритні грузи по всій Україні. Такий транспорт використовується для перевезення: непродовольчих товарів, будматеріалів, автозапчастин, шин, будівельних конструкцій, металів та тощо. .

Перевага тентового причепа в тому, що при необхідності можна повністю зняти тент для бічного, верхнього та заднього завантаження товару. Цей транспорт затребуваний як для міжміських перевезень, так і міських.

Для негабаритних вантажів використовується транспорт з невеликою вантажопідйомністю. У нашому автопарку є і такі машини як п’ятитонники Мерседес та Газель. П’ятитонники призначені переважно для здійснення перевезень вантажів між складами, офісами, магазинами, для переїздів та інше.

Компанія «УКР-ТРАНС-ЛОГІСТИКА» організовує якісні перевезення по Україні та за кордоном. Наші менеджери розрахують для Вас вартість перевезення і дадуть відповідь на всі запитання. Здійснюємо послуги перевезення в будь-який зручний час для наших клієнтів.

Ми будемо раді бачити Вас у числі наших постійних партнерів!

Потрібні послуги з
доставки вантажів автомобільним транспортом?


+38 (050) 405-50-32

Телефонуйте прямо зараз!