Перевезення вантажів
по Україні та за кордон


Транспортна компанія ТОВ «УКР-ТРАНС-ЛОГІСТИКА» надає послуги вантажних перевезень по всій Україні та за кордон різними видами автотранспорту. У наш час вантажоперевезення користуються великим попитом на ринку. Щодня здійснюємо доставку вантажів в різні точки України та за кордон на вигідних умовах, безпечно і в термін. За роки роботи ми зарекомендували себе як надійний партнер.

Ми намагаємося, щоб наші замовники були завжди задоволені. Тому ми зібрали команду фахівців, які допоможуть Вам з моменту замовлення перевезення до прибуття вантажу в кінцеву точку маршруту.

Ми працюємо в будь-який час року і при будь-яких погодних умовах. Автопарк підприємства дозволяє одноразово задіяти 30-35 машин для вивозу великих обсягів вантажу за короткий час з однієї точки. Різноманітність транспорту дозволяє нашим клієнтам перевезти вантаж будь-якого обсягу по всій території України та за кордон.

Тарифи на вантажоперевезення формуються індивідуально, щоб дізнатися вартість вантажоперевезення потрібно зателефонувати за номером 050-320-92-81 або 050-405-50-32.

Ціни на перевезення залежать від багатьох чинників, таких як відстань, напрямок, габарити вантажу і його вага. Ми завжди готові йти на зустріч нашим партнерам, пропонуючи дуже вигідні умови і цікаві тарифи для співпраці на постійній основі.